Saprotams, ka apņemties sportot un piekopt veselīgu dzīvesveidu, ne nedēļu un mēnesi, bet turpmāko dzīvi, ir grūti izpildāms solījums sev. Savam ķermenim. Taču patiesība ir tā, ka tam tā nemaz nebūtu jābūt. Ir jāatrod īstā formula un pieeja, kā sportošanu un veselīgo dzīvesveidu padarīt par pašsaprotamu un dabisku lietu.

Piekritīsiet, ja jums radīsies ritms, ka pēc darba dodaties uz treniņu, ikdienā un mājās ēdat veselīgi, tad arī šī veselīgā apņemšanās saglabāsies un noturēsies vairākus gadus. Taču, ja jums pašai sevi jāspiež, jāmotivē, lai dotos uz treniņu vai ēstu veselīgi, tad itin ātri atapsieties ar plinti krūmos.

Tāpēc, lai nedaudz apdomātos un varbūt pat sevi motivētu uz veselīga dzīvesveida piekopšanu, piedāvājam jums, dārgās sievietes, pāris iemeslus, kāpēc sākt sportot un piekopt aktīvu dzīvesveidu. Pie rokas zīmulis, lapa un aiziet!

Patīkamāka un saldāka gulēšana

Loģiski, ka, jo cilvēks aktīvāk aizvada savu dienu un nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, jo patīkamāks un saldāks miegs to sagaida naktī. Esot nogurušai no fiziskas slodzes, jūsu organisms pats prasīsies pēc gultas, segas un spilvena. Vēl jo vairāk, ja jūs nomoka bezmiegs un traucēts miegs naktīs, tad ir īstais laiks padomāt par fiziskām aktivitātēm dienas laikā.

Pašapziņas celšanās

Jo vairāk tu sportosi, jo patīkamāka un skaistāka tu sev liksies. Un kā nu ne – tavs ķermenis kļūs tvirtāks un svars samazināsies. Pirmajos mēnešos progress būs acīmredzams. Tāpēc iesakām izveidot progresa foto, lai tu varētu sekot līdzi savam ceļam uz tvirtāku un skaistāku augumu.

Uzlabota veselība

Šo punktu mierīgi varējām izlaist, taču, ir svarīgi to pieminēt un jums, dārgās dāmas, atgādināt. Vesels raksts varētu sastāvēt ar sarakstu par lietām, ko sniedz aktīvs dzīvesveids un sportošana. Taču svarīgākās ir – sportošana pazemina asinsspiedienu, mazina muguras sāpes, paātrina vielmaiņu un uzlabo stāju. Vēl jo vairāk, kāds pētījums liecina, ka cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, ikdienas trauma risks ir krietni vien mazāks par tiem, kuri ar sporto nodarbojas reti vai nenodarbojas nemaz.

Jaunu cilvēku iepazīšana un kontaktu iegūšana

Sportošana jums palīdzēs nodibināt jaunus kontaktus un atrast cilvēkus ar līdzīgu domāšanu. Un nebūt nav jābaidās, jo kas gan ar sportu varētu būt slikts? Tu varēsi iepazīties ne tikai trenažieru zālē, bet arī jogas nodarbībās un kas zina, varbūt pat skrienot parkā. Un, jo vairāk tev būs šo cilvēku, kuri arī nodarbojas ar sportu, jo lielāka iespējamība, ka iesaistīsies dažādās sportiskās avantūrās.

Tu būsi stiprāka kā ārēji, tā iekšēji

Šis punkts ir vissvarīgākais un būtu jāsaprot vārda vistiešākajā nozīmē. Pastāvīgas fiziskās aktivitātes nostiprinās tavus muskuļus un prātu. Nu vairs kāpšana piektajā stāvā nešķitīs tik grūta un ievārījumu burku attaisīšana nebūs jālūdz mīļotajam. Tas pats ar prātu. Ja pirms tam draudzenes spēja viegli pielauzt uz traku ballīti vecpilsētā, tad nu, kļūstot apzinīgākai, spēsiet alkoholam pateikt “nē”.

Ceram, ka šis raksts jūs motivēja vai lika kaut nedaudz aizdomāties par sevi un savu ķermeni. Un nav nebūt katru dienu jāiet uz sporta zāli. Pietiek ar regulāriem skrējieniem un sabalansētu maltīti, lai jūs justos kā jauns un laimīgs cilvēks.

Šo rakstu mums ir sarūpējis kredītu salīdzināšanas portāls.