Īpašības, kuras piemīt tikai veiksmīgām un dzīvespriecīgām sievietēm – vai Tu esi viena no viņām?

Protams, tā cieti un strikti teikt “jā, šīs īpašības piemīt vien stiprām, veiksmīgām un dzīvespriecīgām sievietēm” būtu aplami teikt. Taču, tāpat kā ar visu mūsdienās, arī veiksme ir pētīta daudz un dikti. Kas tieši ir veiksme? Kā saprast un zināt, ka esi veiksmīga sieviete?

Šis raksts un tūdaļ zemāk minētie punkti būs tādas kā vadlīnijas un palīgi, pēc kuriem taustīties. Ja jūs darāt visu iespējamo, lai beidzot iegūtu to saldo dzīves garšu, bet gadiem ejot, jūs vēl nejūtat un neredzēt darba augļus, tad zemāk minētās īpašības jums varēs palīdzēt. Jo galu galā, veiksmes un panākumu atslēga esam mēs pašas!

Esi kaislīga

Vienīgā iespēja, kā būt veiksmīgai un dzīvot skaistu dzīvi, ir darot darbu, kas tev pašai patiešām patīk. Atdeve un kaisle pret darbu atspoguļosies panākumos. Ja vēl esi darba meklējumos vai strādā vietā, kura tevi neapmierina – negaidi! Sāc meklēt citu darba vietu.

Esi gatava daudz strādāt

Nekas šajā dzīvē nenotiek un nenāk tāpat vien. Protams, ļoti retos un veiksmīgos gadījumos, cilvēkiem paveicās. Bet vairumam – ir jāsitas un jācīnās pa dzīvi ar pašu spēkiem. Ja proti kontrolēt sevi, tad laiku pa laikam ieslēgt darbaholiķi sevī nebūs nekas slikts. Tieši otrādi – tas tev itin labi palīdzēs un motivēs.

Iemācies koncentrēties

Saprotams, ka, ja strādāsiet darbu, kurš jums sagādā prieku un laimi, tad koncentrēties uz darāmām lietām un darbiem būs daudz vienkāršāk un kas ir svarīgi – dabīgāk. Veikt papildus uzdevumus vai izrādīt iniciatīvu būs dabīgi no tavas puses, ja darbs ko darīsi, tev patiešām patiks.

Esi pārliecināta par sevi

Veiksmes un panākumu atslēga ir būt pārliecinātai par sevi, saviem darbiem un domām. Šaubas, turpretī, ir vislielākais traucēklis ceļā uz panākumiem. Tas rada mūsos bažas un liek aizdomāties par mazsvarīgām lietām. Nevajag noniecināt sevi. Tieši otrādi – tu zini ko tu vēlies un uz ko esi spējīga. Tad arī uz to ej un lauz sev ceļu uz panākumiem.

Ir jāprot sevi kritizēt un pieņemt kritiku

Dzīve nav rožu dārzs. Mēs neviens neesam ideāls, tāpēc arī svarīgi ir apzināties savas kļūdas, lietas, kuras darām nepareizi un tās pieņemt. Izdarīt pēcāk secinājumus un laboties. Protams, ne visu cilvēku viedoklis jums ir jāņem nopietni un jāuzklausa. Vai tas ir ģimenes loceklis vai tuvs draugs – klausies, pieņem kritiku un pati izdari kādus secinājumus. Tas tev lieliski palīdzēs censties vēl vairāk, kā esi darījusi līdz šim.

Pilnveidojies

Paplašini savu prasmju un zināšanu loku. Nekas mūsdienās nestāv uz vietas, tāpēc arī noderīgi būtu sekot aktuālākajām tendencēm. Tā ir inteliģences pazīme, sekot un paust savu viedokli par aktualitātēm un tendencēm ne tikai sabiedrībā, bet visā pasaulē. Un tu nekad nevari zināt, kad šīs lietas tev palīdzēs ikdienas darbos un komunikācijā.

Esi dāsna pret citiem

Mācies strādāt citu labā jo, lai nokļūtu pašā augšā, ir jāsāk rāpties un cīnīties no pašas apakšas. Ja ar vistīrāko sirdsapziņu strādāsi un palīdzēsi citiem, tad agrāk vai vēlāk veiksme un patīkami pārsteigumi tevi sagaidīs.

Kā sievietei pieņemties svarā un kāpēc tas tomēr ir svarīgi – stāsta uztura speciāliste

Jā, jūs nepārlasījāties virsrakstu. Visbiežāk, ziņās un sabiedrībā tiek runāts par to, kā pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no liekajiem kilogramiem un iegūt ilgi kāroto modeles augumu. Tomēr, ir arī tāda sieviešu grupa, kuras ir apveltītas ir ļoti smalku un kalsnu miesas uzbūvi.

Saprotams, ka šādas sievietes vairāk meklē pēc iespējām, kā viegli un ātri uzņemt kilogramus. Kā gan šādos gadījumos rīkoties? Kā uzņemt svaru dabīgā un veselīgā veidā? Par to, lai sīkāk pastāsta sertificēta uztura speciāliste.

Iemesls, kāpēc grūti uzņemt svaru

Visbiežāk, svara aizkavēšanās vai tā samazināšanās ir saistīta ar sievietes psiholoģiskajām problēmām. Piemēram, stress darbā vai mājās, pārdzīvojumi par noteiktām lietām un depresija, kas tad arī nospiež un aizkavē sievietes apetīti.

Protams, svara aizkavēšanās vai samazināšanās var tikt skaidrota ar ģenētiski iedzimtu slimību, taču, kā paši ārsti un speciālist saka – tādu gadījumu ir ļoti reti. Tās sievietes, kuras var ēst jebko un tik un tā nepieņemties svarā, sirgst nevis ar kādu bīstamu slimību (protams, dažos gadījumos tas ir arī iemesls), bet gan ar organisma īpatnību ātri pārstrādāt pārtiku.

Tām sievietēm, kuras regulāri nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, derētu atcerēties, ka svarīgi ir sabalansēt un uzņemt atbilstošu kaloriju un uzturvielu devu attiecībā pret fiziskajām aktivitātēm. Piemēram, ja skrienat vai apmeklējat trenažieru zāli, lai svars nekristos tik strauji, nepieciešams sarēķināt attiecīgo kaloriju daudzumu, kurš tiek uzņemts dienas laikā.

Kā uzņemt svaru veselīgā veidā?

Ir divi veidi, kā efektīvi un veselīgi uzņemt ķermeņa svaru. Veselīgu produktu lietošana un neveselīgu produktu lietošana. Piemēram, ja regulāri tiesāsiet saldumus un gatavošanas laikā izmantosiet daudz nekvalitatīvas eļļas, viss ko ar to panāksiet būs paaugstināts holesterīna līmenis. Tam visam klāt vēl traucēta glikozes vielmaiņa organismā.

Tādi dabiski un kvalitatīvi produkti kā rieksti, avokado, zivis, sēklas un augu eļļas lieliski palīdzēs uzņemt tās ekstra kalorijas, lai jūsu ķermeņa svars palielinātos. Vēl jo vairāk, kaut arī minētie produkti satur daudz tauku un ogļhidrātu, jūsu ķermenis un veselības stāvoklis itin nemaz necietīs.

Lai “ievestu” organismu pareizajās sliedēs un ritmā, nepieciešams sakārtot savu ēdienreižu regularitāti. Svarīgi atcerēties, ka trīs pamata ēdienreizes būs labākais sākuma punkts, pie kura pieturēties. Starp ēdienreizēm uzņemot divas vai trīs uzkodas, būs ideālais variants.

Nepametīsim novārtā arī fiziskās aktivitātes. Tās lieliski palīdzēs palielināt ķermeņa muskuļu masu, kā arī izcels un palielinās sievišķīgo ķermeņa daļu veidošanos. Taču, pirms metaties sportot, svarīgi būtu sakārtot savu ēdienkarti. Tāpēc arī ļoti daudz sieviešu padodas jau pēc pirmajām nedēļām – sportot un nodoties fiziskām aktivitātēm ir viens, taču pavisam kas cits – sabalansēt to ar veselīgu uzturu. Kā piemēru varam minēt – lai sieviete varētu saglabāt skaistu un maigu ādu, pēc treniņa pavisam noteikti būtu jāuzņem nepiesātinātās taukskābes.

Padomi sievietēm, kā audzinot neizlutināt savu atvasi

Nu, dzīvojot 21.gadsimtā, kad pāris gadu veci bērni jau prot darboties ar telefoniem, planšetēm un datoriem, arvien plašāku rezonansi sabiedrībā iegūst temats par bērnu audzināšanu.

Protams, te atkal varam vilkt paralēles un klaigāt veco labo dziesmu “Bet manā laikā, kad es augu…”. Taču tas ir pilnīgi lieki. Pat nepieņemami. Ir jāseko līdzi laikam un tendencēm, ko tas mums nes. Viens ir pieņemt vai nepieņemt, bet pats svarīgākais ir prast sadzīvot. Nu, 21.gadsimtā, jūs vairs nespēsiet noslēgt savu bērnu no virtuālās pasaules un tā vietā, likt tam iet ganīt govis vai aitas.

Bērns, redzot to, ka viņa vienaudžiem ir jauni, moderni telefoni vai cita elektronika, saprotams, no jums prasīs tieši to pašu. Bet jā cīnīties ar šo niķi? Kā neizlutināt savu bērnu un nepieļaut to, ka viņš jūsu attiecībās ņem virsroku?

Nepiekāpies un parādi savu nostāju

Vislabākais piemērs bērnu uzvarai ir lielveikals. Tipiska situācija, kad kaut kur ir jāsteidzas vai pēc garas un nogurdinošas darba dienas, jūs ar savu mazo dodaties uz tuvāko lielveikalu. Stāvot garajā rindā, bērns sāk niķoties un rādīt saldumus un lietas, ko tas vēlas.

Visbiežāk, vecāki arī bērnam iedot kādu šokolādi vai citu našķi. Taču ko mazais no tā saprot? To, ka viņš var panākt savu. Čīkstēšana lielveikalā ir vienāds ar saldumiem mājās. Lai izvairītos no šādas mācības bērnam, nevajag piekāpties. Jāparāda stingra nostāja. Vēl jo vairāk, bērnam ir jāsaprot, ka, ja tas uzvedīsies labi un nečīkstēs, tikai tad viņš varēs saņemt kādu našķi.

Izveido savus noteikumus

Bērnam sasniedzot trīs gadu vecumu, kad veidojas jau saprātīga komunikācija, ir svarīgi izveidot noteikumus mājās. Vislabākais un uzskatāmākais piemērs būtu mājasdarbi un televizora/datora lietošana.

Bērnam ir jāsaprot, ka, lai kaut ko iegūtu, ir jābūt pretimnākošam. Un, ievērojot un nosakot šādus vienkāršus, taču svarīgus noteikumus, bērns jau no mazotnes būs pieradis sekot noteikumiem un būt kārtīgam.

Protams, pirmās nedēļas vai mēnešus jums būs jāpievērš uzmanība savam bērnam un jāskubina, ja netiek ievēroti noteikumi. Taču, ieejot ritmā, jūs pat nepamanīsiet, kā bērns jau automātiski, atnākot no skolas, vispirms izdara visus mājasdarbus un tikai tad dodas skatīties TV vai spēlēt datorspēles ar draugiem.

Nepiekāpies

Ja esi izveidojusi kādus noteikumus, tad pie tiem arī paliec. Bērnam itin labi paliek atmiņā situācijas, kad ar spītu ir panākts savs. Tas dos viņam zaļo gaismu tā darīt arī turpmāk.

Turi dotos solījumus

Ja esi solījusi, ka par labām sekmēm bērns varēs ilgāk palikt nomodā, tad tā arī dari. Bērni var kļūt ļoti spītīgi un attiecībās ar jums, riebīgi, ja neturēsiet dotos solījumus un mainīsiet plānus. Tad arī būs grūti panākt godīgumu un atklātību no paša bērna.

Ieklausies, ko saka tavs bērns

Protams, itin bieži bērni čīkst un kašķējas, lai pievērstu sev uzmanību un aiz līdzjūtības no apkārtējiem, ko saņemtu. No otras puses, bēdām var būt pamatots iemesls, tāpēc bērna kašķīgumu nevajadzētu atstāt novārtā. Vispirms, vajag saprast un izanalizēt, kāpēc bērns šovakar ir tik niķīgs. Varbūt tas vēlas ko gardu vai ilgāk sēdēt pie TV, bet varbūt bērnam kas sāp vai to kas nomāc.

Trīs pamatlietas, ko sievietei vajadzētu iemācīt saviem bērniem par naudu

Ir izveidojies stereotips, ka tieši vīrietim ģimenē ir jābūt tam, kurš ieskolo zināšanas saviem bērniem par naudu. Kā rīkoties, cik tā ir svarīga, vērtīga un tā tālāk. Lai bērniem neizveidotos maldīgi un aplami priekšstati par to, kā tērēt naudiņu un cik tā ir svarīga, būtu svarīgi to visu izrunāt pēc iespējas ātrāk.

Īstais laiks, kad ar bērniem runāt par šo tēmu, būtu laiks, kad bērni sāk paši saņemt kabatas naudu.

Iemāci bērnam taupīt

Iemācīt bērnam būt taupīgam, nav viegli. Tas tiesa. Uzsākot dot kabatas naudu, būtu ļoti svarīgi apsēsties ar bērnu un izskaidrot, ne tikai par to, cik nauda ir svarīga, bet arī to, kā naudu var ietaupīt. Bērnam vajadzētu saprast, ka nebūt nav nepieciešams pirkt kalnus ar saldumiem, nedomājot par to, vai rītdienai vispār kas atliks.

Viens no veidiem, kā iedresēt bērnā taupību, būtu aprunājoties un uzzinot, ko bērns tik tiešām kāro. Vai nu tas būtu jauns divritenis vai skrituļdēlis, vai video spēle – ja bērns apzinās, ka sakrājot X summu, jūs tam varat piemest naudiņu un palīdzēt iegādāties vēlamo mantu, tad arī bērns kļūs apzinīgāks un netērēs naudu pie katras izdevības.

Vēl viens svarīgs punkts – jūsu atvasei vajag saprast, ka visiem bērniem nevar būt vienas un tās pašas mantas. Vai tas ir jauns divritenis vai visbiežāk – videospēle. Saprotams un tas būs tikai normāli, ka no bērna puses sekos protesti, asaras un pat dusmas. Taču šādās situācijās vajag pieiet gudri. Izstāstiet bērnam, ka gadījumā, ja tiks nopirkta videospēle, nepietiks naudiņa jaunam divritenim. Un tas krietni paildzinās laiku, līdz tiks atkal piekrāta nauda jaunai mantai.

Iemāciet bērnam krāt

Termini “taupīt” un “krāt” dažiem vecākiem var šķist viens un tas pats, taču tā nebūt nav. Bērnam kļūstot vecākam, svarīgi ir aprunāties par bankas kontu. Vēl jo vairāk – par krājkontu. Bērnam vajag apzināties, ka vecāki katrā dzīves situācijā nevarēs materiāli palīdzēt.

Izstāstiet, cik patīkami un laipni no bērna puses būtu, ja uzsākot studijas vai kārtojot vadītāja apliecību, bērnam jau būtu iekrāta kāda naudiņa. Tāpēc arī iesakām māmiņām mudināt bērnus ik pa laikam atlikt kādu naudiņu savā krājkontā, kas nākotnē patiešām noderēs un atvieglos dažādus lēmumus.

Esiet kā piemērs bērnam

Diemžēl, dzīvē ir izņēmumi, taču vispārīgi skatoties – katram vecākam jābūt kā piemēram savam bērnam. Savstarpējās attiecības un šajā gadījumā, attieksmē pret naudu. Ja dzīvojat izšķērdīgu dzīvesveidu, tad nevar gaidīt un prasīt no bērna, lai tas būtu taupīgs un krātu savu kabatas naudu.

Lielisks veids, kā pareizi iemācīt savu bērnu rēķināt savu kabatas naudu, ir iesaistot to ikmēneša budžeta plānošanā. Aprunājieties ar savu bērnu un pastāstiet, cik daudz naudas mēnesī jūs varat atļauties tērēt, kur nauda aiziet un kam nauda jātaupa.

Vislabākais un efektīvākais veids, ir veicot salīdzinājumus. Plānojot un skaidrojot ģimenes budžetu, aprunājieties ar bērnu un pastāstiet, cik stundas dienā, nedēļā vai mēnesī jums ir jāstrādā, lai nopirktu konkrēto lietu. Piemēram, lai samaksātu par pārtiku mēneša garumā, bērna ārpusskolas treniņus un tā tālāk.

Vai sievietei vajadzētu strādāt darbu, kurš nepatīk? 2.daļa

Sveika, dārgā lasītāja. Pirms kāda laiciņa, savā portālā publicējām nelielu rakstu ar iemesliem, kāpēc sievietei nevajadzētu strādāt un atrasties tādā darba vietā, kura tai nepatīk. Mēs priecājamies, ka daudzas no jums dalījās ar savu viedokli komentāru sadaļā – creditos rapidos.

Tad nu, lai iedrošinātu citas sievietes izanalizēt un saprast, vai tiktiešām konkrētais darbs ir tas, ko vēlaties darīt un kur atrasties turpmākos piecus, desmit vai pat divdesmit un vairāk gadus. Ne velti ir teiciens “Dari to, kas tev pašai patīk un nekad mūžā tev vairs nebūs jāstrādā.”

Nepatika pret sevi

Nevēlams darbs liks jums nepārtraukti domāt par to, kas varēji un kur varēji būt. Domas par to, kā būtu, ja būtu, var spēcīgi iedragāt sievietes pašapziņu. Ļoti bieži, nepatika pret sevi pārvēršas depresijā.

Tu dari pāri savai veselībai

Tas noteikti nevienai nebūs nekāds pārsteigums – darbs var atstāt nopietnas sekas uz svarīgāko mūsu dzīvēs – veselību. Visbiežāk, strādājot amatos, kuri nepatīk, sievietēm ir uzvilkti nervi un slikta apetīte. Pēc ilgās un garās darba dienas, visu ko jūsu sirds kāro ir vīna glāze un gulta. Un par sportu domāt pat prātā neienāk.

Skan pēc pazīstamas situācijas, vai ne? Ja atbilde ir “jā”, tad īstais laiks sakārtot savu darba galdu, uzrakstīt atlūgumu un meklēt pēc jauna dzīves sākuma.

Nelaid garām savu lielo iespēju

Vai tas ilgi lolotais sapnis bija strādāt par TV seju? Vēlējies kļūt par ziņu redaktori vai uzsākt pati savu biznesu? Bet nē, tā vietā tu strādā vairākas stundas dienā, piecas dienas nedēļā. Tu strādā kādam citam un darba vietā skaiti stundas, līdz varēsi doties mājup? Nelaid garām savus sapņus!

Ja kādreiz ir īstais brīdis, lai rīkotos, tad tas brīdis ir tagad. Vajag noticiet saviem spēkiem, izveidot plānu un beidzot sākt rīkoties. Tu nekad nevari zināt, kā dzīve izvērtīsies un kas notiks. Tieši tāpēc ir muļķīgi baidīties. Tieši otrādi – lai nesūkstītos visu atlikušo mūžu, ir laiks rīkoties. Un tagad!

Zema pašapziņa

Jebkurā dzīves sfērā, lai būtu veiksmīga un apmierināta – jābūt par sevi pilnīgi pārliecinātai. Tas jums sniegs ne tikai pozitīvu enerģijas lādiņu, bet arī cels jūsu pašapziņu. Pretēji, darot darbu, kurš nepavisam nepatīk un šķiet garlaicīgs, jūsu pašapziņa tikai kritīsies.

Vēljovairāk, jūs redzēsiet savus kolēģus gūstam panākumus un kāpjot pa karjeras kāpnēm. Kāpēc? Jo varbūt viņiem šis, jūsu prāt, garlaicīgais amats, šķitīs tīrā medus maize un sapņu darbs. Šādās situācijās, esot neapmierinātai ar savu darbu un redzot kolēģus priecājamies, redzot viņu izaugsmi, jūsu pašapziņa vēl straujāk kritīs un garastāvoklis būs vēl drūmāks.

Galu galā – dzīvojam tikai vienu reizi

Laiks skrien vēja spārniem un jaunāka tu nepaliec. Tas būtu visnotaļ skumji, ja pēc divdesmit, trīsdesmit gadiem mēs atskatītos uz savu dzīvi ar skumjām un nepatiku. Tā tam nemaz nevajadzētu būt. Tieši otrādi, jums vajadzētu atskatīties uz paveikto ar smaidu sejā. Ar lepnumu par to, ko esat sasniegusi pašas spēkiem.

5 iemesli, kāpēc sievietei būtu jāsāk sportot

Saprotams, ka apņemties sportot un piekopt veselīgu dzīvesveidu, ne nedēļu un mēnesi, bet turpmāko dzīvi, ir grūti izpildāms solījums sev. Savam ķermenim. Taču patiesība ir tā, ka tam tā nemaz nebūtu jābūt. Ir jāatrod īstā formula un pieeja, kā sportošanu un veselīgo dzīvesveidu padarīt par pašsaprotamu un dabisku lietu.

Piekritīsiet, ja jums radīsies ritms, ka pēc darba dodaties uz treniņu, ikdienā un mājās ēdat veselīgi, tad arī šī veselīgā apņemšanās saglabāsies un noturēsies vairākus gadus. Taču, ja jums pašai sevi jāspiež, jāmotivē, lai dotos uz treniņu vai ēstu veselīgi, tad itin ātri atapsieties ar plinti krūmos.

Tāpēc, lai nedaudz apdomātos un varbūt pat sevi motivētu uz veselīga dzīvesveida piekopšanu, piedāvājam jums, dārgās sievietes, pāris iemeslus, kāpēc sākt sportot un piekopt aktīvu dzīvesveidu. Pie rokas zīmulis, lapa un aiziet!

Patīkamāka un saldāka gulēšana

Loģiski, ka, jo cilvēks aktīvāk aizvada savu dienu un nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, jo patīkamāks un saldāks miegs to sagaida naktī. Esot nogurušai no fiziskas slodzes, jūsu organisms pats prasīsies pēc gultas, segas un spilvena. Vēl jo vairāk, ja jūs nomoka bezmiegs un traucēts miegs naktīs, tad ir īstais laiks padomāt par fiziskām aktivitātēm dienas laikā.

Pašapziņas celšanās

Jo vairāk tu sportosi, jo patīkamāka un skaistāka tu sev liksies. Un kā nu ne – tavs ķermenis kļūs tvirtāks un svars samazināsies. Pirmajos mēnešos progress būs acīmredzams. Tāpēc iesakām izveidot progresa foto, lai tu varētu sekot līdzi savam ceļam uz tvirtāku un skaistāku augumu.

Uzlabota veselība

Šo punktu mierīgi varējām izlaist, taču, ir svarīgi to pieminēt un jums, dārgās dāmas, atgādināt. Vesels raksts varētu sastāvēt ar sarakstu par lietām, ko sniedz aktīvs dzīvesveids un sportošana. Taču svarīgākās ir – sportošana pazemina asinsspiedienu, mazina muguras sāpes, paātrina vielmaiņu un uzlabo stāju. Vēl jo vairāk, kāds pētījums liecina, ka cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, ikdienas trauma risks ir krietni vien mazāks par tiem, kuri ar sporto nodarbojas reti vai nenodarbojas nemaz.

Jaunu cilvēku iepazīšana un kontaktu iegūšana

Sportošana jums palīdzēs nodibināt jaunus kontaktus un atrast cilvēkus ar līdzīgu domāšanu. Un nebūt nav jābaidās, jo kas gan ar sportu varētu būt slikts? Tu varēsi iepazīties ne tikai trenažieru zālē, bet arī jogas nodarbībās un kas zina, varbūt pat skrienot parkā. Un, jo vairāk tev būs šo cilvēku, kuri arī nodarbojas ar sportu, jo lielāka iespējamība, ka iesaistīsies dažādās sportiskās avantūrās.

Tu būsi stiprāka kā ārēji, tā iekšēji

Šis punkts ir vissvarīgākais un būtu jāsaprot vārda vistiešākajā nozīmē. Pastāvīgas fiziskās aktivitātes nostiprinās tavus muskuļus un prātu. Nu vairs kāpšana piektajā stāvā nešķitīs tik grūta un ievārījumu burku attaisīšana nebūs jālūdz mīļotajam. Tas pats ar prātu. Ja pirms tam draudzenes spēja viegli pielauzt uz traku ballīti vecpilsētā, tad nu, kļūstot apzinīgākai, spēsiet alkoholam pateikt “nē”.

Ceram, ka šis raksts jūs motivēja vai lika kaut nedaudz aizdomāties par sevi un savu ķermeni. Un nav nebūt katru dienu jāiet uz sporta zāli. Pietiek ar regulāriem skrējieniem un sabalansētu maltīti, lai jūs justos kā jauns un laimīgs cilvēks.

Šo rakstu mums ir sarūpējis kredītu salīdzināšanas portāls.

Vai sievietei vajadzētu strādāt darbu, kurš nepatīk?

No darba nevienam neizbēgt. Tikai retajai sievietei šajā dzīvē paveicas un apprecot bagātu un gādīgu vīru, tik vien kā rūpes par bērnu un māju vien paliek. Pretējā gadījumā, čaklās sievietes ceļas agri no rīta un saviem spēkiem cenšas nokļūt darba vietā, kaut arī pats darbs jau sen ir apnicis un atalgojums par padarīto – nekas iepriecinošs.

Taču kā saņemties un galu galā saprast, vai konkrētais darbs jums ir derīgs vai nē? Piedāvājam jums, dārgās sievietes, pāris iemeslus par kuriem aizdomāties, un kas zina, varbūt tas iedrošinās jūs nomainīt līdzšinējo nodarbošanos.

Degradēšanās

Loģiski – ja darāt darbu, kurš jums nepatīk, jums automātiski zūd interese un motivācija iemācīties un apgūt ko jaunu, nebijušu. Katru dienu strādājot un darot tās pašas lietas, jūs ieejat rutīnā. Un tieši rutīna ir tas sarkanais signāls, kas mūsu smadzenēm ziņo “Ir ātri kas jāmaina!”. Ja konkrētais amats, kurā strādāsiet, nešķitīs jums atbilstošs, tad arī pilnveidot savas zināšanas neizdosies.

Slikta atmosfēra darbā

Šis nu ir koks ar diviem galiem. No vienas puses, darba devēji ir atbildīgi par to, ka jūtaties neērti un nepatīkami savā darba vietā. No otras puses, darba devēji pilnībā nav atbildīgi par to, ka jūsu darbs jums nepatīk. Ļoti bieži, cilvēki dodas uz konkrēto darbu un tajā ilgstoši strādā, kaut arī amats un pati darba vieta tos neapmierina, pavisam vienkārša iemesla dēļ – bailes neatrast darbu pēc aiziešanas.

Un kā nu ne – jumts un pamats ir zem kājām, tik vien kā pāris stundas dienā jāsakož zobi un jāiztur, līdz darba diena būs beigusies. Taču, šādā veidā jūs ne tikai bojājat savu tēlu un reputāciju priekšnieku acīs, bet arī bojājat pašu uzņēmumu.

Kļūst par smagu

Dāmas, jūs piekritīsiet – dienā, kad gaidāma labākās draudzenes dzimšanas dienas ballīte vai vienkārši, kāds ilgi gaidīts notikums, jūs jūtaties lieliski. Bez problēmām pieceļaties, paēdat brokastis un ar smaidu sejā dodaties uz savu darba vietu, jo domas par vakaru nepamet jūsu prātu.

Arī ar darbu vajadzētu būt līdzīgi – ja darāt to kas patīk un tiktiešām interesē, tad arī rīti šķiet skaistāki un vieglāki. Nav grūtības piecelties un dienas laikā arī garastāvoklis turas pozitīvā gultnē.

Pretējā gadījumā, rīti šķiet drūmi un apmeklēt darba vietu itin nemaz negribas.

Kur palikusi gandarījuma sajūta?

Ko sēsi – to pļausi. Ja gaidi algas pielikumu vai paaugstinājumu amatā, saprotams, ka tas būs grūti izdarāms, ja darbs tiktiešām nepatīk. Tad arī no jūsu puses nebūs papildus atdeve un tā dzirksts, ko vēlas redzēt ik katrs darba devējs. Jāsaprot ir viens – ražīgi darba augļi var veidoties tikai tad, kad cilvēks ir motivēts un gandarīts par savu darbu. Taču, ja darbs itin nemaz nepatīk, kā gan var vēlēties sasniegumus un paaugstinājumus?

Vienkārši padomi, kā saglabāt skaistas un tvirtas krūtis

Kura gan sieviete nesapņo par skaistām un tvirtām krūtīm? Vēl jo vairāk, teju katra sieviete sapņo, ka to jaunais izskats saglabāsies sasniedzot trīsdesmit un pat četrdesmit gadu slieksni. Patiesībā, tas viss ir ļoti viegli izdarāms. Protams, dārgas un sarežģītas plastiskās operācijas ir viens risinājums, taču, ja vēlaties tam pieiet dabīgi un bez operāciju iejaukšanās, tad šis raksts ir radīts tieši jums.

Turpini lasīt un uzzini, kā dažādos veidos iespējams saglabāt skaistu un jaunīgu dekoltē zonu. Tad nu, aiziet!

Speciāli vingrojumi krūšu zonai

Tāpat kā ar kuru citu ķermeņa daļu, lai to uzturētu un saglabātu formā, nepieciešami treniņi. Vai tā būtu preside vai kājas, bez fiziskiem vingrojumiem neiztikt. Saprotams, ka tas pats attiecas arī uz krūšu zonu.

Tā kā dzīvojam interneta laikmetā, interneta vietnes kā youtube.com , google.com un citas, jums palīdzēs itin viegli atrast informāciju un rakstus par efektīvākajiem vingrinājumiem, tieši krūtīm. Veidus, piegājienu un reižu skaitus – to visu var atrast bez maksas.

Protams, ir arī otrs variants – saņemt spēkus, motivēt sevi un nolīgt personīgo fitnesa treneri. Tad nekas cits neatliks kā pāris reizes nedēļā doties uz trenažiera zāli.

Speciāli mitrinoši krēmi

Tāpat kā jūsu kājām, rokām un vēderam, arī krūtīm ir nepieciešama īpaša kopšana un rūpes. Pēc katras mazgāšanās reizes, ieteicams ieziest krūtis ar kādu mitrinošu krēmu vai eļļu. Vislabākie produkti būs tie, kuru sastāvā atradīsiet alveju vai olīveļļu. Arī, šādi krēmi ir ļoti parocīgi un ieteicami grūtniecēm. Tie samazinās striju veidošanos vēdera rajonā.

Tieši vasaras karstajā laikā, dodoties uz jūru vai apmeklējot solāriju, īpaša uzmanība jāpievērš krūtīm un to mitrināšanai.

Masāžas

Saprotams, ka kurai gan sievietei katru dienu būs laiks, lai masētu krūtis vai apmeklētu masāžas? Tas viss ir ne tikai dārgi, bet arī laikietilpīgi. Taču ir alternatīva. Ne gluži katru dušošanās reizi, bet nedēļā no trīs līdz četrām reizēm, veikt kontrastdušošanos. Kā tas izpaužas?

Teciniet remdenu ūdeni uz savām krūtīm aptuveni vienu minūti. Tad, nomainiet remdeno ūdeni uz nedaudz vēsāku un atkārtojiet to pašu. Tā, izpildiet līdz desmit šādām reizēm. Tas palīdzēs veicināt asinsriti un uzlabos ādas stāvokli.

Pareiza krūštura izvēle

Saprotams, ka arī jāpievērš uzmanība, kādus krūšturus jūs nēsājat. Nevajadzētu aprobežoties un iegādāties lētus, sliktas kvalitātes krūšturus. Tas pats ir arī ar to izmēriem. Ja krūšturis būs par mazu, tas radīs diskomforta sajūtu un dienas beigās spiedošu sajūtu. Turpetim, nēsājot pārāk liela izmēra krūšturus, jūsu āda izstaipīsies un nokarāsies.

Vienmēr paliek ķirurģiska iejaukšanās

Un nebūt nevajag pārprast un uzreiz gulties zem skalpeļa. Protams, tas nedaudz maksās, taču sarunājiet vizīti pie kāda no Latvijas ķirurgiem. Izstāstiet savu situāciju un vēlmes. Ļoti iespējams, ka neapmierinātība ar krūšu izskatu ir tikai jūsu galvā. Un kurš gan vēl varētu dot noderīgākus un vērtīgākus padomus par cilvēku, kuram krūtis un operācijas ir tīrā ikdiena?

Ir daudz dažādu iespēju, kā parūpēties par savām krūtīm. Apsveriet savas iespējas un vēlmes, un sāciet rīkoties jau tagad. Jo vēlāk jau būs par vēlu.