Sveika, dārgā lasītāja. Pirms kāda laiciņa, savā portālā publicējām nelielu rakstu ar iemesliem, kāpēc sievietei nevajadzētu strādāt un atrasties tādā darba vietā, kura tai nepatīk. Mēs priecājamies, ka daudzas no jums dalījās ar savu viedokli komentāru sadaļā – creditos rapidos.

Tad nu, lai iedrošinātu citas sievietes izanalizēt un saprast, vai tiktiešām konkrētais darbs ir tas, ko vēlaties darīt un kur atrasties turpmākos piecus, desmit vai pat divdesmit un vairāk gadus. Ne velti ir teiciens “Dari to, kas tev pašai patīk un nekad mūžā tev vairs nebūs jāstrādā.”

Nepatika pret sevi

Nevēlams darbs liks jums nepārtraukti domāt par to, kas varēji un kur varēji būt. Domas par to, kā būtu, ja būtu, var spēcīgi iedragāt sievietes pašapziņu. Ļoti bieži, nepatika pret sevi pārvēršas depresijā.

Tu dari pāri savai veselībai

Tas noteikti nevienai nebūs nekāds pārsteigums – darbs var atstāt nopietnas sekas uz svarīgāko mūsu dzīvēs – veselību. Visbiežāk, strādājot amatos, kuri nepatīk, sievietēm ir uzvilkti nervi un slikta apetīte. Pēc ilgās un garās darba dienas, visu ko jūsu sirds kāro ir vīna glāze un gulta. Un par sportu domāt pat prātā neienāk.

Skan pēc pazīstamas situācijas, vai ne? Ja atbilde ir “jā”, tad īstais laiks sakārtot savu darba galdu, uzrakstīt atlūgumu un meklēt pēc jauna dzīves sākuma.

Nelaid garām savu lielo iespēju

Vai tas ilgi lolotais sapnis bija strādāt par TV seju? Vēlējies kļūt par ziņu redaktori vai uzsākt pati savu biznesu? Bet nē, tā vietā tu strādā vairākas stundas dienā, piecas dienas nedēļā. Tu strādā kādam citam un darba vietā skaiti stundas, līdz varēsi doties mājup? Nelaid garām savus sapņus!

Ja kādreiz ir īstais brīdis, lai rīkotos, tad tas brīdis ir tagad. Vajag noticiet saviem spēkiem, izveidot plānu un beidzot sākt rīkoties. Tu nekad nevari zināt, kā dzīve izvērtīsies un kas notiks. Tieši tāpēc ir muļķīgi baidīties. Tieši otrādi – lai nesūkstītos visu atlikušo mūžu, ir laiks rīkoties. Un tagad!

Zema pašapziņa

Jebkurā dzīves sfērā, lai būtu veiksmīga un apmierināta – jābūt par sevi pilnīgi pārliecinātai. Tas jums sniegs ne tikai pozitīvu enerģijas lādiņu, bet arī cels jūsu pašapziņu. Pretēji, darot darbu, kurš nepavisam nepatīk un šķiet garlaicīgs, jūsu pašapziņa tikai kritīsies.

Vēljovairāk, jūs redzēsiet savus kolēģus gūstam panākumus un kāpjot pa karjeras kāpnēm. Kāpēc? Jo varbūt viņiem šis, jūsu prāt, garlaicīgais amats, šķitīs tīrā medus maize un sapņu darbs. Šādās situācijās, esot neapmierinātai ar savu darbu un redzot kolēģus priecājamies, redzot viņu izaugsmi, jūsu pašapziņa vēl straujāk kritīs un garastāvoklis būs vēl drūmāks.

Galu galā – dzīvojam tikai vienu reizi

Laiks skrien vēja spārniem un jaunāka tu nepaliec. Tas būtu visnotaļ skumji, ja pēc divdesmit, trīsdesmit gadiem mēs atskatītos uz savu dzīvi ar skumjām un nepatiku. Tā tam nemaz nevajadzētu būt. Tieši otrādi, jums vajadzētu atskatīties uz paveikto ar smaidu sejā. Ar lepnumu par to, ko esat sasniegusi pašas spēkiem.