Kura gan sieviete nesapņo par skaistām un tvirtām krūtīm? Vēl jo vairāk, teju katra sieviete sapņo, ka to jaunais izskats saglabāsies sasniedzot trīsdesmit un pat četrdesmit gadu slieksni. Patiesībā, tas viss ir ļoti viegli izdarāms. Protams, dārgas un sarežģītas plastiskās operācijas ir viens risinājums, taču, ja vēlaties tam pieiet dabīgi un bez operāciju iejaukšanās, tad šis raksts ir radīts tieši jums.

Turpini lasīt un uzzini, kā dažādos veidos iespējams saglabāt skaistu un jaunīgu dekoltē zonu. Tad nu, aiziet!

Speciāli vingrojumi krūšu zonai

Tāpat kā ar kuru citu ķermeņa daļu, lai to uzturētu un saglabātu formā, nepieciešami treniņi. Vai tā būtu preside vai kājas, bez fiziskiem vingrojumiem neiztikt. Saprotams, ka tas pats attiecas arī uz krūšu zonu.

Tā kā dzīvojam interneta laikmetā, interneta vietnes kā youtube.com , google.com un citas, jums palīdzēs itin viegli atrast informāciju un rakstus par efektīvākajiem vingrinājumiem, tieši krūtīm. Veidus, piegājienu un reižu skaitus – to visu var atrast bez maksas.

Protams, ir arī otrs variants – saņemt spēkus, motivēt sevi un nolīgt personīgo fitnesa treneri. Tad nekas cits neatliks kā pāris reizes nedēļā doties uz trenažiera zāli.

Speciāli mitrinoši krēmi

Tāpat kā jūsu kājām, rokām un vēderam, arī krūtīm ir nepieciešama īpaša kopšana un rūpes. Pēc katras mazgāšanās reizes, ieteicams ieziest krūtis ar kādu mitrinošu krēmu vai eļļu. Vislabākie produkti būs tie, kuru sastāvā atradīsiet alveju vai olīveļļu. Arī, šādi krēmi ir ļoti parocīgi un ieteicami grūtniecēm. Tie samazinās striju veidošanos vēdera rajonā.

Tieši vasaras karstajā laikā, dodoties uz jūru vai apmeklējot solāriju, īpaša uzmanība jāpievērš krūtīm un to mitrināšanai.

Masāžas

Saprotams, ka kurai gan sievietei katru dienu būs laiks, lai masētu krūtis vai apmeklētu masāžas? Tas viss ir ne tikai dārgi, bet arī laikietilpīgi. Taču ir alternatīva. Ne gluži katru dušošanās reizi, bet nedēļā no trīs līdz četrām reizēm, veikt kontrastdušošanos. Kā tas izpaužas?

Teciniet remdenu ūdeni uz savām krūtīm aptuveni vienu minūti. Tad, nomainiet remdeno ūdeni uz nedaudz vēsāku un atkārtojiet to pašu. Tā, izpildiet līdz desmit šādām reizēm. Tas palīdzēs veicināt asinsriti un uzlabos ādas stāvokli.

Pareiza krūštura izvēle

Saprotams, ka arī jāpievērš uzmanība, kādus krūšturus jūs nēsājat. Nevajadzētu aprobežoties un iegādāties lētus, sliktas kvalitātes krūšturus. Tas pats ir arī ar to izmēriem. Ja krūšturis būs par mazu, tas radīs diskomforta sajūtu un dienas beigās spiedošu sajūtu. Turpetim, nēsājot pārāk liela izmēra krūšturus, jūsu āda izstaipīsies un nokarāsies.

Vienmēr paliek ķirurģiska iejaukšanās

Un nebūt nevajag pārprast un uzreiz gulties zem skalpeļa. Protams, tas nedaudz maksās, taču sarunājiet vizīti pie kāda no Latvijas ķirurgiem. Izstāstiet savu situāciju un vēlmes. Ļoti iespējams, ka neapmierinātība ar krūšu izskatu ir tikai jūsu galvā. Un kurš gan vēl varētu dot noderīgākus un vērtīgākus padomus par cilvēku, kuram krūtis un operācijas ir tīrā ikdiena?

Ir daudz dažādu iespēju, kā parūpēties par savām krūtīm. Apsveriet savas iespējas un vēlmes, un sāciet rīkoties jau tagad. Jo vēlāk jau būs par vēlu.